Про нас

Особливості Навчального центру «STARt».

Центр зацікавить насамперед тих старшокласників, які намагаються здобути не просто освіту, а спланувати якісну освіту, престижну роботу та успішну кар’єру як в Україні так і за кордоном! Дізнатися більше (Учням та абітурієнтам).

 

Сертифікати, які отримують школярі в Навчальному центрі «STARt».

100% випускників «STARt» обов’язково складають міжнародні мовні іспити з англійської, німецької або ж польської мови (на рівні не нижче В2) та отримують міжнародні сертифікати, які необхідні для зарахування на навчання до престижних англомовних університетів світу, вузів Німеччини, Австрії, Швейцарії, або ж Польщі. Дізнатися більше про сертифікати.

 

Переваги навчання у Навчальному центрі «STARt»

Учні Центру не лише вивчають іноземні мови до найвищого рівня. Під час навчання вони отримують ґрунтовні знання зі сфери науки, вищої освіти, опановують навички успішної людини та, найголовніше – створюють план успішної реалізації власного потенціалу у найближчому майбутньому. 

 

Інші переваги навчання у Навчальному центрі «STARt»

Іншими нашими перевагами є: навчальні методики та програми, які постійно вдосконалюються за принципом «максимальний результат в найкоротші терміни»; висока інтенсивність занять, яка дозволить Вам значно заощадити час і кошти на навчання; вартість навчання, яка не перевищує ціни на послуги інших приватних шкіл чи професійних репетиторів. Дізнатися більше про кількість, тривалість та вартість занять.

 

Наша мета

Наша мета – «закласти фундамент» постійного зростання учнів, навчити їх вчитися, працювати, ставити перед собою та досягати найвищі цілі у навчанні, працевлаштуванні та кар’єрі! Якщо Ви бажаєте саме цього – ми з радістю запрошуємо Вас на навчання! Негайно! Дізнатися більше як стати учнем НЦ «STARt».