Наші випускники

Топ випускників

  • Степанюк Юрій

    Університет Прикладних Наук в м. Рейн-Вааль (Німеччина), факультет технологій та біоніки, спеціальність «мехатроніка»

  • Баранюк Андрій

    Засновник та CEO eNaturr, м. Сан-Франциско (США). Креативний менеджер міжнародних проектів.

  • Стельмах Ольга

    Контент-менеджер компанії Adidas (м. Амстердам, Нідерланди). Випускниця університету «Ханзе», (м. Гронінген, Нідерланди).

2019-й випуску

  • Алексеєв Данило

    Національний Університет Водного Господарства та Природокористування, факультет комп’ютерних технологій

  • Бездіжий Олег

    Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», факультет прикладної фізики 

  • Войтишин Власій

    Краківський економічний університет (Польща),  факультет міжнародних відносин, спеціальність «міжнародні економічні відносини».

  • Гуска Віктор

    КЗ "Рівненський обласний ліцей-інтернат", учень 11 класу (січень 2020 р.)

  • Кузема Діана

    Випускниця Національного університету «Острозька академія»

  • Лецкалюк Андрій

    Університет «HANZE», Школа міжнародного бізнесу, м. Гронінген (Нідерланди) 

  • Мікулик Марта

    Рівненська Гуманітарна Гімназія, учениця 11 класу (січень 2020 р.)

  • Погореляк Оля-Юліта

    Національний університет «Києво-Могилянська академія», факультет гуманітарних наук, спеціальність «українська філологія».

  • Поліщук Дарія

    Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин, факультет міжнародного бізнесу

  • Полюхович Тетяна

    Компанія «1+1 Продакшн», відділ дубляжу та озвучення, перекладач 

  • Радчук Наталія

    Польсько-японська академія комп'ютерних технологій, спеціальність «комп'ютерна графіка», м Варшава (Польща)

  • Сімаков Єгор

    Університет Яна Євангеліста Пуркінє в м. Усті-над-Лабем (Чехія), підготовчий курс.

  • Степанюк Анна

    Львівський національний університет ім.. Івана Франка, факультет прикладної математики та інформатики, спеціальність «комп’ютерні науки»

  • Степанюк Юрій

    Університет Прикладних Наук в м. Рейн-Вааль (Німеччина), факультет технологій та біоніки, спеціальність «мехатроніка»

  • Цибульська Тетяна

    КЗ "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат", учениця 11 класу (січень 2020 р.)

  • Ухач Денис

    ПМЛ «Елітар», учень 10 класу (січень 2020р.) 

  • Фінько Артем

    Національний університет харчових технологій, факультет «Техноенергетики»

  • Шендера Тетяна

    Національний університет «Києво-Могилянська академія», факультет «Фінанси і банківська справа»

2018-й випуску

  • Антонюк Дарина

    Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка, Інститут журналістики, спеціальність «міжнародна журналістика і соціальні комунікації»

  • Борейчук Вікторія

    Національний університет «Львівська політехніка», факультет інфоформаційних технологій, спеціальність «кібербезпека»

Сторінки